ADI SOYADI

Göreve Başlama Tarihi

Görevden Ayrılış Tarihi

M.Kazım AKAN

1931

1931

Rüstem ÖZMEN

1932

1937

Ethem YETKİNER

1938

1939

Halil Ruhi SÖZEN

1939

1940

Halit Raci SÖZEN

1940

1941

Veli ÖZKAYA V.

1941

1942

Arif ÖZGEN

1942

1944

Selahattin ÜNER

1944

1948

Hüseyin ÖZDEMİR

1948

1950

M.Emin TAŞPINAR

1950

1953

Muharrem BAYSAL

1953

1954

Nazif KURUCU V.

29.03.1954

30.04.1954

Ali Fevzi ALALOĞLU V.

30.04.1954

22.12.1956

Ali Fevzi PANDIR

06.05.1957

17.08.1959

Adnan KANTEK

31.08.1959

12.02.1960

Sabir DENİZCİOĞLU

15.02.1960

05.05.1960

Bn.İlyas GİRAY

05.05.1960

21.07.1960

Adnan BUHURCU

21.07.1960

17.11.1961

Salih KAHRAMAN V.

17.11.1961

30.01.1962

Yurdauğur ÜNAL

30.01.1962

18.11.1964

Salih KAHRAMAN V.

18.11.1964

31.03.1965

Zafer TUNCEL V.

31.03.1965

14.05.1966

Salih KAHRAMAN V.

14.05.1966

16.02.1967

Mehmet OĞUZ V.

16.02.1967

01.11.1967

Kamil CEYLAN

13.01.1968

11.08.1969

H.İbrahim ALTINOK V.

11.08.1969

31.01.1970

Orhan TÜTÜNCÜ

24.04.1970

15.10.1971

Güner ORBAY

22.12.1971

07.08.1974

Kadri ÖNER V.

09.08.1974

22.09.1974

Salih KAHRAMAN V.

22.09.1974

11.12.1974

Hasan YÜKSEL

11.12.1974

02.08.1978

Cengiz HOROZ V.

29.12.1975

01.07.1976

Hayrullah YILDIZ

08.08.1978

14.04.1981

Behiç ÇELİK V.

17.04.1981

22.12.1981

Sebati BUYURAN

22.12.1981

22.02.1983

H.Avni COŞ V.

22.03.1983

15.08.1983

Aydın ARSLAN

16.08.1983

20.09.1985

Remzi SADİ

01.10.1985

11.07.1988

Ahmet MAİLOĞLU V.

01.08.1988

19.01.1989

Tahsin Cumhur ERSOY

15.09.1989

25.08.1995

İsmail GÜRSOY

06.09.1995

02.10.2000

Mestan DENİZ

25.10.2000

08.10.2003

Mehmet YILDIZ

15.10.2003

30.10.2006

Osman TAŞTAN

31.10.2006

22.08.2008

Osman HACIBEKTAŞOĞLU

Mehmet AKÇAY
Hacı Bayram ACAR

30.08.2009

12.08.2013
17.02.2015

01.08.2013

15.01.2015
16.03.2015

İsmail BAYATA                              16.03.2015                           Devam Ediyor…